Stroymaster.net: Ваш основной источник комплексной информации по строительству и ремонту! Мы предоставляем вам последние новости, статьи и обновления по широкому кругу тем, включая стройматериалы, технологии, дизайн и многое другое. Оставайтесь с нами, чтобы быть в курсе всех новинок и тенденций в мире строительства и ремонта.

Контакты

  • Владелец: SNOWLAND s.r.o.
  • Свидетельство о регистрации 06691200
  • 16200, Na okraji 381/41, Veleslavín, 162 00 Praha 6
  • Czech Republic

Теплові насоси для опалення: на що звернути увагу при виборі

Теплові насоси для опалення: на що звернути увагу при виборі

Питання якісної, і при цьому економічно вигідної опалювальної системи є вкрай актуальним для прогресивних жителів України. Найбільш оптимальним сучасним рішенням є установка теплового насоса, який бере тепло з навколишнього середовища і може похвалитися своєю високою екологічністю і енергоефективністю.

Монтаж теплового насоса здійснюється на різних об'єктах, незалежно від типу призначення. Таким чином можна повноцінно опалювати квартири, офіси, житлові будинки, муніципальні будівлі, приватні установи та промислові комплекси. Дане кліматичне обладнання демонструє високу ефективність і довговічність, при цьому універсально для більшості будівель.

Переваги та недоліки теплових насосів в сучасних опалювальних комплексах

Багато українців переходять на автономне опалення зважаючи на низку причин, в тому числі, пов'язаних з тарифами на централізовані послуги. Нерідко встановлюються газові, електричні або ж твердопаливні котли, однак найбільш вигідним вкладенням стане купити тепловий насос. Такі установки мають ряд помітних переваг:

  • висока енергетична ефективність;
  • можливість використання системи для ГВП і в якості кондиціонера;
  • екологічна чистота і безпека;
  • спрощена процедура отримання всієї необхідної документації;
  • великий експлуатаційний період.

ТН перевершує стандартні способи облаштування автономної системи по продуктивності і навіть в базових варіаціях буде набагато більш ефективним. Варто також відзначити, що монтаж теплового насоса набагато простіше оформити, зважаючи на особливості стандартів безпеки, а сам агрегат прослужить до 30 років!

Варто відзначити і недоліки такої модернізації. Так, доведеться спочатку витрать більше на обладнання і подальші роботи по установці і буріння свердловин, котли в цьому плані дешевше. Ще не варто забувати і про рівень шуму зовнішніх блоків у повітряних теплових насосів, які досягає до 40дБа, що не перевищує допустимих норм, але значно голосніше газових варіантів.

Переваги ТН помітно перекривають всі нечисленні мінуси, тому для розробки проекту автономного опалення вкрай рекомендується використовувати саме цю технологію. Таким чином ви не тільки заощадите гроші, але

Подробнее читайте на it-climate.com.ua