Stroymaster.net: Ваш основной источник комплексной информации по строительству и ремонту! Мы предоставляем вам последние новости, статьи и обновления по широкому кругу тем, включая стройматериалы, технологии, дизайн и многое другое. Оставайтесь с нами, чтобы быть в курсе всех новинок и тенденций в мире строительства и ремонта.

Контакты

  • Владелец: SNOWLAND s.r.o.
  • Свидетельство о регистрации 06691200
  • 16200, Na okraji 381/41, Veleslavín, 162 00 Praha 6
  • Czech Republic

Особливості газових котлів для приватного будинку

Особливості газових котлів для приватного будинку

Проживаючи у приватному будинку, ми прагнемо створити сприятливі та комфортні умови, зберегти здоровий мікроклімат. Один із найважливіших аспектів облаштування житла – вибір системи опалення та подачі гарячої води. Для реалізації цих потреб оптимальним вибором є газовий котел – компактний опалювальний пристрій, який дозволяє регулювати температуру в будинку.

Переваги газового обладнання

На ринку опалювальних приладів представлено багато моделей котлів. Ми розберемо особливості різних пристроїв, щоб ви могли підібрати оптимальне обладнання.

Чим виділяються газові моделі котлів:

  • компактний розмір (можна встановити у невеликому приміщенні);
  • тривалий період експлуатації – понад 10-15 років безперебійного використання;
  • простота в управлінні обладнанням;
  • високі показники ергономічності (при мінімальних витратах можна опалювати приміщення з великою площею).

Зараз найбільш поширені варіанти з підлоговим та настінним способом кріплення. Якщо у вас маленький будинок площею до 120 квадратних метрів, підійде малогабаритний настінний котел. Для житла з більшою площею підійде потужне підлогове обладнання.

Одно- та двоконтурні моделі

Одноконтурні котли – економічний варіант, оснащений однією магістраллю. Двоконтурні котли мають два теплообмінники, за рахунок чого нагрівають не лише приміщення, а й забезпечують подачу гарячої води.

Якщо у вас велика сім'я, двоконтурне обладнання задовольнить потреби кожного, хто проживає в будинку. У разі рідкісних поїздок у заміський будинок та рідкісного використання приладу можна зупинитись на одноконтурному пристрої.

Спосіб обігріву приміщення

Сучасні моделі поділяються на:

  • конвекційні — вода нагрівається шляхом згоряння палива;
  • конденсаційні — мають вищий ККД, оскільки використовують ще й відпрацьовані гази для нагрівання води.

Перед покупкою котла необхідно визначитися, який спосіб обігріву підходить для вашої оселі. Конденсаційні моделі економічніші, оскільки витрата газу знижується на 15-20%.

У каталозі магазину IT-Клімат представлено великий вибір опалювальних приладів для приватних будинків. Ми гарантуємо високу якість продукції, яка забезпечить вашому житлу тепло навіть у

Подробнее читайте на it-climate.com.ua