Stroymaster.net: Ваш основной источник комплексной информации по строительству и ремонту! Мы предоставляем вам последние новости, статьи и обновления по широкому кругу тем, включая стройматериалы, технологии, дизайн и многое другое. Оставайтесь с нами, чтобы быть в курсе всех новинок и тенденций в мире строительства и ремонта.

Контакты

  • Владелец: SNOWLAND s.r.o.
  • Свидетельство о регистрации 06691200
  • 16200, Na okraji 381/41, Veleslavín, 162 00 Praha 6
  • Czech Republic

Чому вода з бойлера набуває неприємного запаху

Чому вода з бойлера набуває неприємного запаху

Водонагрівач — відмінне обладнання для економії води та електроенергії. Пристрій забезпечує достатній тиск струменя і підходить для великої родини. Але згодом навіть якісний прилад починає псуватися: погіршується якість води та з'являється неприємний запах. У цій статті ми розглянемо причини проблем та способи їх усунення.

Зіпсований анод

Більшість моделей бойлерів обладнано магнієвими анодами. Вони попереджають руйнування внутрішньої поверхні бака та зварювальних швів. У процесі експлуатації відбувається вироблення анода, його необхідно замінити. Якщо не провести заміну вчасно, вода набуває металевого запаху та присмаку. У такому разі деталь необхідно замінити.

На швидкість зношування анода впливає і склад води. Якщо в рідини висока концентрація сульфатів, при контакті з магнієм з'являється запах сірководню.

Розмноження мікроорганізмів

Ще одна причина запаху сірководню у воді – рідкісна експлуатація водонагрівача та подальше розмноження мікроорганізмів. Щоб цього уникнути, важливо не тільки тримати нагріту рідину, але й періодично витрачати її.

Якщо вода набула неприємного запаху, достатньо прогріти обладнання до максимальної температури (60°C). Деякі види мікробів стійкіші до високих температур, тому їх можна знищити хімічним шляхом. З цим впорається хлоргексидин, хлорамін або господарська білизна.

Як правильно промити бойлер

Очистити бак бойлера можна й у домашніх умовах. Для цього необхідно ретельно дотримуватися інструкцій та правильно закріпити всі деталі після процедури.

Алгоритм дій для промивання водонагрівача:

1 Повністю сточіть воду з бака.
2 Закрийте подачу рідини та відкріпіть шланг.
3 Розчинену в теплій воді лимонну кислоту залийте рідину в ємність.
4 Підключіть шланг до труби та наповніть бак водою.
5 Нагрійте бойлер до максимальної температури та знову злийте всю рідину.

Якщо ви довгий час не очищали водонагрівач, необхідно видалити не тільки бруд, але й накип із осадом. Для цього можна кілька разів залити лимонну кислоту або білизну. Щоб підтримувати мікроклімат усередині бака, рекомендується очищати бойлер не рідше одного разу на рік.

У каталозі магазину IT-Клімат ви знайдете найкращі моделі

Подробнее читайте на it-climate.com.ua
DMCA