Stroymaster.net: Ваш основной источник комплексной информации по строительству и ремонту! Мы предоставляем вам последние новости, статьи и обновления по широкому кругу тем, включая стройматериалы, технологии, дизайн и многое другое. Оставайтесь с нами, чтобы быть в курсе всех новинок и тенденций в мире строительства и ремонта.

Контакты

  • Владелец: SNOWLAND s.r.o.
  • Свидетельство о регистрации 06691200
  • 16200, Na okraji 381/41, Veleslavín, 162 00 Praha 6
  • Czech Republic

Коли потрібно міняти кондиціонер?

Коли потрібно міняти кондиціонер?

Справна кліматична система у приміщенні є основою для продуктивного виконання роботи та якісного відпочинку. Незалежно від того, де саме ви знаходитесь, на роботі чи вдома, оптимальна температура відіграє величезну роль у самопочутті кожної людини.

На даний момент, кондиціонер — найпопулярніший варіант для контролю та регулювання мікроклімату в кімнаті. Дана техніка виконує ряд функцій: крім охолодження повітря та підтримання заданої температури, сучасні пристрої очищають, іонізують та контролюють рівень вологості повітряних потоків.

На ринку кліматичного оснащення в Україні постійно оновлюються модельні серії та виробники прагнуть поєднати в одному агрегаті велику кількість функцій. Така гонка технологій може викликати резонне питання щодо оновлення більш старих версій, яке ми детальніше розберемо у цій статті.

У яких випадках придбання нового кондиціонера виправдане?

Техніка такого роду може служити до 20 років, якщо експлуатація була коректною, а пристрій регулярно оглядався профільним майстром. Спліт-система, яку встановили ще в минулому десятилітті, може не втрачати своєї актуальності. Тому варто відзначити прості пункти, при яких оновлення точно не є необхідним:

  • пристрій справно виконує роботу;
  • набір встановлених функцій повністю покриває особисті запити споживача;
  • підтримувати працездатність старого кондиціонера фінансово вигідніше, ніж купувати сучаснішу модель.

Купити кондиціонер у Києві та Україні не складе жодних труднощів, оскільки наш інтернет-магазин пропонує великий каталог продукції кліматичної техніки, проте доцільність такого рішення може бути спірною. Найчастіше, виклик майстра та діагностика спліт-системи буде ефективнішою.

Але коли варто задуматися про оновлення? Зараз виробники пропонують величезну кількість додаткових опцій, параметрів, розмірів, колірних та дизайнерських рішень. Така різноманітність можливостей може збити з пантелику рядового користувача. Тому замінювати спліт-систему слід у таких випадках:

  • новий кондиціонер має високу оцінку ефективності, витрачає менше електроенергії та часу на охолодження приміщення;
  • є ряд несправностей, ремонт яких має вартість, близьку до купівлі нового агрегату;
  • пер
Подробнее читайте на it-climate.com.ua