Stroymaster.net: Ваш основной источник комплексной информации по строительству и ремонту! Мы предоставляем вам последние новости, статьи и обновления по широкому кругу тем, включая стройматериалы, технологии, дизайн и многое другое. Оставайтесь с нами, чтобы быть в курсе всех новинок и тенденций в мире строительства и ремонта.

Контакты

  • Владелец: SNOWLAND s.r.o.
  • Свидетельство о регистрации 06691200
  • 16200, Na okraji 381/41, Veleslavín, 162 00 Praha 6
  • Czech Republic

Як почистити кондиціонер самотужки?

Як почистити кондиціонер самотужки?

При своєчасному виконанні профілактичного чищення кондиціонера можна обґрунтовано розраховувати на значне продовження його експлуатаційного періоду та забезпечення найбільш комфортних умов для людей у ​​приміщенні.

Дуже часто можна виявити, що значна маса пилу, що накопичилася всередині кондиціонера, призводить до появи неприємних запахів під час роботи з одночасним підвищенням споживання електроенергії. У найбільш занедбаних випадках, коли чистка особливо довго не проводилася, кондиціонер практично припиняє охолодження повітря, демонструючи свою роботу лише гучним шумом.

5 приводів зайнятися чищенням кондиціонера

1 Початок сезону активного використання (весна) за умови середньої інтенсивності експлуатації.
2 Минуло півроку з минулого чищення, за наявності в будинку маленьких дітей, тварин чи алергіків.
3 Пройшло не більше 4 місяців з минулого чищення за умови активної експлуатації або у разі розташування зовнішнього блоку поряд із дорогою чи промисловим об'єктом.
4 Проводились ремонтні роботи поряд із внутрішнім блоком кондиціонера.
5 Наявність неприємних запахів чи витоків конденсату.

Самостійне чищення внутрішнього блоку кондиціонера: крок за кроком

Навіть із відносно невеликою кількістю технічних навичок можна якісно провести очищення кондиціонера, зберігши при цьому помітну суму грошей. Перш за все, вам доведеться вимкнути агрегат з електромережі і, дотримуючись максимальної обережності, прибрати захисну кришку. Деякі моделі кондиціонерів мають на увазі повне зняття кришки, у той час, як у решті — лише її відкидання. Особливо в цьому питанні стоять дизайнерські моделі з декоративним екраном-картиною, в яких необхідно акуратно зняти зовнішню панель і протерти її засобом для скла.

Надалі, незалежно від моделі, ви матимете справу з відносно стандартним набором деталей. Потрібно акуратно вийняти з паз антипилові сітки і ретельно промити їх у проточній воді, після чого залишити на повну просушку. Найкраще при цьому використовувати виключно призначені для чищення кондиціонерів засоби.

Використання механічних та хімічних засобів

Подальше очищення внутрішнього блоку кондиціонера передбачає використання вологого пензлика, що

Подробнее читайте на it-climate.com.ua